SPA

Talya Dökümanlar sitesinden
Busra (Mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 10:01, 5 Mart 2013 tarihli sürüm ("SPA" koruma altında alındı (‎[edit=sysop] (süresiz) ‎[move=sysop] (süresiz)))

(fark) ← Önceki hâli | en güncel halini göster (fark) | Sonraki hâli → (fark)
Atla: kullan, ara

SPA programında satışları teker teker veya bir arada yapabilir bunların planlamasını hemen veya daha sonra görsel bir şekilde yapabilirsiniz.


Linke tıklayarak SPA Satış Rezervasyonu Seyredebilirsiniz.

SPA Adisyon Kesme ve Ödeme Alma İşlemi

İşlemlerde Değişiklik ve Düzenleme

SPA Ajanda Ekranının kısa tanıtımı

Üye kartlarının açılması üyelik gelirlerinin tahakuku ve faturalandırılması


Elektra sağlık, spa, spor kulübü otomasyonu üyelikle çalışan sağlık, spa, spor merkezleri için geliştirilmiş özel bir otomasyon sistemidir.

Elektra Sağlık, Spa ve Spor Kulübü Otomasyonu İle; Üyelerinize ve müşterilerinize ilgilendiğinizi hissettirebilirsiniz. Müşterilerinizin devamlılığını; gelişimini ve tesisten en iyi şekilde yararlandıklarını takip edebilirsiniz. Giriş ve çıkış otomasyonu ile birlikte tesisin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Satış otomasyonu ile gelir ve giderlerinizi, personel performanslarını analiz edebilirsiniz. Rezervasyon sistemi ile hem tesisinizin hem de çalışanların en verimli şekilde çalışmasını organize edebilirsiniz. Elektra, üyelikle çalışan tüm kurumlarda özellikle sağlık, spa, spor merkezlerinde, kulüplerde, derneklerde, okullarda ve tüm CRM, Satış ve Planlama gerektiren kurumlarda efektif olarak kullanılabilir.

Detaylı Üye Kayıtları Özellikleri;

Üyelik Detayları Kişisel Bilgiler (Doğum Günü, Evlilik Yıl Dönümü) Kimlik Bilgileri Medikal Özgeçmiş Ev, İş ve Fatura Adresleri Fiziksel Gelişim Ölçüm Ve Grafikleri Üye Giriş & Çıkış Kayıtları Geliş Analiz Üye Cari Hesabı Fotoğraflı Üye Kart Basımı Dizayn Edilebilen Üye Formları Toplu E-Mail Toplu Sms Seçeneği

Rezervasyon Outluk sitili ajanda Salon Veya Kişilere Özelleştirebilme Günlük Haftalık Aylık Gösterim Tekrarlı Rezervasyon Tanımlayabilme Esnek Saat Aralığı Verebilme

Detaylı Raporlama Üye Listesi Adres Listesi Borçlu Üye Listesi Üyeliği Dolmak Üzere Olanlar Üyeliği Dolanlar Üyelik Yenileme Tarihleri Doğum Günü Ve Yıldönümü Listeleri Özel Rapor Tasarlayabilme Excel Programına Gönderim HTML İstenen Formatta Çıktı

Karlılık ve Gelir Analizleri Tarihlere Göre Gelir Gider Analizleri Kişilere Göre Gelir Gider Analizleri İşlem Tiplerine Göre Gelir Gider Analizleri Yetkililere Göre Gelir Gider Analizleri yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Programlar Üyelere ihtiyaçlarına ve sağlık durumlarına uygun bilimsel çalışma programları hazırlayabilirsiniz. Üye aktif programı çalışmaya baslarken dokunmatik ekrandan veya yazıcıdan alarak takip edebilirsiniz. Geriye dönük programlar arşivlenerek gelişmeleri gözlemleyebilirsiniz.